Náplast


Umístěte svoji reklamu přímo na svoje zákazníky a nechte je, aby pracovali pro vás. S pomocí náplasti vás budou propagovat na každém místě, kam přijdou. Navíc vám náplast nabízíme s možností efektního balení - každá náplast může mít svoje pouzdro, na které můžete také natisknout svoje logo. S pomocí barevné náplasti přitáhnete pozornost ke své reklamě.

Náplast jako propagační předmět

Využijte náplast i pouzdro na náplast ke skvělé propagaci svojí firmy! Náplast můžete rozdávat třeba na veletrzích, ve fitness centrech, na sportovních akcích, lékařských konferencích nebo třeba jako součást lékarniček.. Náplast je cenově výhodný a vysoce efektivní způsob reklamy, ke kterému přitáhnete pozornost všech lidí okolo. Využijte příležitosti, kterou vám náplast dává!

Náplast potištěná na zakázku vaším logem nebo čímkoliv jiným je ideální promo. Vyberte si z následujících typů:

Náplast
Náplast - reklamní předmět

Tato náplast je zabalená do jednoduchého papírového obalu. Skvěle se hodí k potištění vaším logem nebo jinou reklamou. Obal pro náplast je průhledný, takže vaše reklama jde vidět i přímo přes něj.

Kód výrobku

GS-BA 001

Materiál

PE

Velikost

5.6 x 1.9 cm

Minimální objednávka

10,000 ks

Kontaktujte nás hned teď a domluvte se s námi na podrobnostech vaší objednávky! Náplast je ideální reklamní předmět - proč toho nevyužít?Náplast na míru
Náplast s potiskem

Tato náplast je balená v podobném jednoduchém obalu jako ta předchozí, ale je tu možný potisk nejen náplasti, ale i jejího obalu. Vaše logo na obalu tak bude viditelnější, než kdyby bylo jen na náplasti.

Kód výrobku

GS-BA 002

Materiál

Fabric

Velikost

7.6 x 1.9 cm

Minimální objednávka

10,000 ks

Kontaktujte nás a získejte výhodnou cenu na náplast s potiskem. Rádi s vámi probereme možnosti objednávky.Náplast na objednávku
Přiléhavá náplast

Zaujměte další zákazníky s pomocí této přiléhavé náplasti! Barevný potisk činí z náplasti skvělý reklamní předmět, který snadno přitáhne pozornost. U této náplasti můžeme ale nemusíme dodat i s obalem.

Kód výrobku

GS-BA 003

Materiál

Tkanina

Velikost

7.2 x 1.9 cm

Minimální objednávka

10,000 ks

Kontaktujte nás a zajistěte si přilnavou náplast se svým logem. Na našem emailu zjistíte podrobnosti.Náplast ve velkém
Náplast s pouzdrem

Pokud si vyberete tuto náplast, neprohloupíte. Dodáváme ji v praktickém pouzdře, které se bude každému zákazníkovi hodit. Jak pouzdro tak i náplast může být potištěná. A i když už se náplast použije, pouzdro s vaším logem lidem zůstane a budou vám dál dělat reklamu..

Kód výrobku

GS-BA 004

Materiál

PE

Velikost

7.2 x 1.9 cm

Minimální objednávka

20,000 ks (5 ks v jednom balení)

Kontaktujte nás a zjistíte detaily o našich výhodných množstevních slevách.Náplast výrobce
Promo náplast s pouzdrem

Pouzdro na náplast může být i průhledné. Náplast i pouzdro můžete nechat potisknout třeba svým logem a získáte efektní reklamní kombinaci, která zaujme každého.

Kód výrobku

GS-BA 005

Materiál

Tkanina

Velikost

7.2 x 1.9 cm, (pouzdro: 9.7 x 3.7 x 1.2 cm)

Minimální objednávka

2,000 ks (5 ks nebo 10 ks v jedné krabičce)

Kontaktujte nás a my s vámi rádi probereme možnosti, které náplast nabízí.Náplast promo
Náplast s krabičkou

Náplast se dá snadno nakombinovat do sady a zabalit do pěkné krabičky. Oslňte své zákazníky s tímto skvělým reklamním dárkem. Náplast s potiskem v takové pěkné krabičce nejde přehlédnout!

Kód výrobku

GS-BA 006

Materiál

PE, Kovová krabička

Velikost

7.2 x 1.9 cm, (Krabička: 12 x 8 x 2 cm)

Minimální objednávka

2,000 krabiček

Kontaktujte nás ihned a získejte výhodné slevy při větších objednávkách. Náplast vyrobíme přesně podle vaší představy.

Na náplast nabízíme i další krabičky:

Náplast - pouzdro Náplast - krabička Náplast - reklamní předmět
GS-BA 007 GS-BA 008 GS-BA 009

O výrobě náplasti

Naše společnost je úspěšným dodavatelem náplasti ve velkém. Spolupracujeme s mnoha společnostmi po celém světě a nabízíme jim celkový servis při výrobě náplasti, která je skvělým reklamním předmětem. Díky výrazným množstevním slevám jsme velmi úspěšní a můžeme se neustále zlepšovat.

Nabízíme vám navržení designu náplasti zadarmo, možnost dovezení vzorků a mnoho dalšího.

Snažíme se vám zajistit ty nejlepší podmínky při udržení výhodné ceny. Do té se odráží i způsob dopravy. Při lodní dopravě je cena za náplast nižší, ale zase trvá dodání déle. Letecká doprava je rychlá, ale dražší. Je jen na vás, jak si vyberete.

Kontaktujte nás a probereme konkrétní nabídku pro výrobu náplasti a krabičky na ni. Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříct. Není důvod déle čekat, objednejte si svou náplast ještě dnes!